V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Výběr z široké nabídky 2 din autorádií pro všechny značky vozů

O autorádiích

Autorádia jsou dnes nezbytnou součástí každého moderního vozu. S každým rokem se však mění trendy a technologie, které se používají v autorádiích. Dnes se podíváme na vývojové trendy a technologie v oblasti autorádií a jak se tyto trendy projevují u značek Škoda, Volkswagen, Audi, Opel, BMW, a Ford.

Vývoj autorádií začal v 30. letech minulého století a od té doby se technologie stále zlepšuje. Zpočátku byla autorádia jednoduchá a měla velmi omezené funkce. Nicméně v současné době jsou autorádia vybavena mnoha funkcemi a technologiemi, jako jsou například Bluetooth, Wi-Fi, navigace, hands-free volání a mnoho dalších.

V současné době jsou nejpopulárnější dvoudinová (2 din) a jednodinová (1 din) autorádia. Dvoudinová autorádia mají větší displej a větší množství funkcí než jednodinová autorádia. Nicméně, jednodinová autorádia jsou stále velmi populární kvůli svému menšímu rozměru a nižší ceně.

Značka Škoda používá většinou dvoudinová autorádia s velkým displejem a mnoha funkcemi, jako jsou například Bluetooth, navigace a hands-free volání. Volkswagen a Audi vyrábějí autorádia, která jsou velmi podobná autorádiím značky Škoda, ale s několika vylepšeními. Opel používá převážně jednodinová autorádia, která jsou vybavena mnoha funkcemi, jako jsou například Bluetooth, hands-free volání a USB porty. BMW a Mercedes jsou známé svými luxusními vozy a jejich autorádia jsou vybavena mnoha funkcemi, jako jsou například navigace, hands-free volání a Wi-Fi.

Ford je jednou z nejpopulárnějších značek v Evropě a autorádia této značky jsou velmi výkonné a vybaveny mnoha funkcemi. Ford používá oba typy autorádií, jak jednodinová, tak i dvoudinová, s mnoha funkcemi, jako jsou například Bluetooth, Wi-Fi, navigace a hands-free volání.

V současné době jsou autorádia na trhu velmi pokročilá a nabízejí mnoho funkcí, které usnadňují řidičům život. Pokud si chcete koupit nové autorádio, je důležité si vybrat takové, které bude odpovídat vašim potřebám a požadavkům. S výběrem správného autorádia vám mohou pomoci odborníci v autorádiích, kteří vám poradí výběr takového autorádia, které bude odpovídat vašim potřebám a zároveň bude cenově dostupné.

Naše nabídka autorádií only4cars.cz

Only4cars.cz je specializovaný e-shop, který nabízí širokou škálu autorádií a příslušenství pro vozy různých značek. Naším cílem je nabízet kvalitní a moderní autorádia za přijatelné ceny, které splní očekávání našich zákazníků.

V naší nabídce najdete autorádia různých značek. Vždy se snažíme na český trh přinášet přijatelnou kvalitu a cenu. Nabízíme jak 1DIN autorádia, tak i 2DIN autorádia s mnoha funkcemi, jako jsou Bluetooth, navigace, hands-free volání, USB porty a mnoho dalšího.

Všechny autorádia, které nabízíme, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují všechny bezpečnostní normy. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše nové autorádio bude nejenom vypadat skvěle, ale také bude bezpečné a spolehlivé.

Naši zákazníci mají možnost využít naší dopravy zdarma při nákupu nad 2 000 Kč a zároveň nabízíme možnost vrácení zboží do 14 dní od doručení. V případě jakýchkoli dotazů vám naše zákaznická podpora ráda pomůže na e-mailu: info@only4cars.cz

Celkově lze říci, že jsme ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a moderní autorádia za přijatelné ceny. Naše nabídka je široká a zahrnuje autorádia různých značek a modelů, takže si každý zákazník může vybrat takové autorádio, které bude odpovídat jeho potřebám a požadavkům.

Android autorádia

Autorádia se systémem Android jsou moderní a vyspělé rádia, která nabízejí spoustu zábavy a komfortní ovládání díky dotykovému displeji. Tyto autorádia mají obvykle 2DIN velikost (180 × 100 mm) a jsou vybaveny dotykovým displejem, který usnadňuje ovládání. Autorádia se systémem Android obvykle nabízejí GPS navigaci, přehrávání videí a v případě modelů s operačním systémem Android také spoustu aplikací, které znáte z chytrých telefonů.

Windows CE autorádia


 Autorádia se systémem Windows CE jsou další možností pro modernizaci vašeho vozidla. Tyto autorádia mají rovněž 2DIN velikost a jsou vybaveny dotykovým displejem pro snadné ovládání. Oproti autorádiím se systémem Android jsou však méně rozšířená a nabízejí méně funkcí.

Jednou z výhod autorádií se systémem Windows CE je možnost přehrávání zvukových souborů přímo z USB nebo SD karet. Díky tomu můžete snadno poslouchat svou oblíbenou hudbu, aniž byste museli mít připojený externí přehrávač. Tyto autorádia obvykle nabízejí také GPS navigaci a možnost připojení zpětné kamery pro snadnější parkování, ale na rozdíl od autorádií se systémem Android nemají takovou škálu aplikací a funkcí.

Celkově lze říci, že autorádia se systémem Windows CE jsou spíše vhodná pro ty, kteří chtějí modernizovat své autorádio za nižší cenu a zároveň nepotřebují tolik funkcí a aplikací jako u autorádií se systémem Android.

 

Důležité parametry pro výběr autorádia

Při výběru nového autorádia pro vaše vozidlo je důležité zvážit několik parametrů, aby bylo autorádio co nejvíce přizpůsobeno vašim potřebám a přání. Níže uvádíme několik důležitých parametrů, na které byste se měli zaměřit při výběru nového autorádia:

  1. Velikost: Nejdůležitějším parametrem je velikost autorádia. Většina dnešních aut má standardní 2DIN velikost (180 x 100 mm), ale je důležité zkontrolovat, zda je to i případ vašeho auta.

  2. Výkon a kvalita zvuku: Výkon autorádia se měří v wattách a závisí na kvalitě reproduktorů v autě. Je tedy důležité zkontrolovat, jaký výkon autorádio nabízí a zda je to dostatečné pro vaše potřeby. Také stojí za to zkontrolovat, jaký typ připojení k reproduktorům autorádio nabízí, aby bylo zajištěno co nejlepší zvukové výstupy.

  3. Funkce: Dnes nabízejí autorádia mnoho funkcí, jako je například GPS navigace, přehrávání hudby, připojení USB a Bluetooth, hands-free telefonování a mnoho dalšího. Je tedy důležité zvážit, jaké funkce jsou pro vás důležité a zda je autorádio nabízí.

  4. Kompatibilita: Při výběru nového autorádia je důležité zkontrolovat, zda je kompatibilní s vaším vozem. To zahrnuje nejen velikost autorádia, ale také způsob připojení k vozidlu. Například pokud vozidlo má CANBUS systém, je důležité zkontrolovat, zda autorádio podporuje tento systém.

  5. Cena: Cena je samozřejmě také důležitým faktorem. Je důležité vybrat si autorádio, které splňuje vaše potřeby a zároveň se vejde do vašeho rozpočtu.

Tyto parametry jsou pouze základními faktory, na které byste se měli při výběru nového autorádia zaměřit. Samozřejmě záleží na vašich konkrétních potřebách a přáních, které parametry jsou pro vás nejdůležitější.