V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Zimní SET péče o Váš vůz - dárkové balení

Kód: OFC-190
Akce Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Power Air
215 Kč 177,69 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Dárkové balení od Českého výrobce PowerAir obsahuje Cockpit Spray, Rozmrazovač oken, Čistící gel na ruce, Air Parfém a dárek

Detailní informace

Detailní popis produktu

AUTO CARE SET dárkové balení čtyř autokosmetických přípravků určených pro ošetření interiéru a exteriéru vašeho vozu. Dárková sada obsahuje Cockit Spray na oživení plastu 100ml. Prostředek určený k oživení plastových částí vozu. Efektivně odstraňuje veškeré nečistoty z plastových částí interiéru vozidla. Window Defroster 100ml je účinný rozmrazovač oken a skel, který spolehlivě odstraní i silnou námrazu ze skel automobilů, světlometů a zámků; je šetrný ke všem materiálům, nepoškozuje pryže a plasty. Čistící gel na ruce s antimikrobiální látkou 100ml. Nepostradatelný na cestách, po jízdě v dopravních prostředcích, před jídlem, po použití toalet apod. Air Perfume osvěžovač vzduchu s parfémovou vůní OCEAN BUBBLE 75ml s mechanickým rozprašovačem. Dárková sada obsahuje dárek v podobě hadříku na ošetření ploch.

Balení dárkové sady obsahuje:
-
Air Perfume osvěžovač vzduchu s parfémovou vůní OCEAN BUBBLE 75ml
- Window Defroster 100ml rozmrazovač oken a skel
- Cockit Spray na oživení plastu 100ml
- Čistící gel na ruce s antimikrobiální látkou 100ml
- utěrka na ošetření ploch (dárek)

Rozměr obalu: 23,5x19,5x4 cm
Hmotnost: 560g

Použití:
Air Perfume osvěžovač vzduchu s parfémovou vůní OCEAN BUBBLE 75ml - 
Parfém do auta aplikujte rozprašovačem na veškeré textilní plochy v interiéru automobilu. Po aplikaci uložte autoparfém nejlépe ve svislé poloze na bezpečné místo mimo dosah dětí.
Window Defroster 100ml rozmrazovač oken a skel - rozmrazovač rovnoměrně nastříkejte na sklo nebo jinou plochu pokrytou mrazem. Po aplikaci setřete stěrkou nebo utěrkou.
Cockit Spray na oživení plastu 100ml - před použitím protřepejte a nastříkejte na čistou utěrku a rovnoměrně rozetřete po palubní desce a plastových částech v interiéru vozu. 
Čistící gel na ruce s antimikrobiální látkou 100ml - naneste dostatečné množství dezinfekční tekutinu na dlaně rukou a rozetřete v rukách i mezi prsty. Pozornost věnujte záhybům v kůži a kolem nehtů, kde je zapotřebí, aby dezinfekce vnikla. Dezinfekční roztok důkladně vtírejte do té doby, než bude dlaň rukou suchá.

  •  
    169 Kč / ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: