V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Wowo's Fallout Remover 500 ml

Kód: WO33760
Sleva 5% pro registrované
Značka: Wowo's
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Odstraňovač polétavé rzi a čistič kol, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wowo's Fallout Remover 500 ml je bezzápachový odstraňovač polétavé rzi vhodný pro dekontaminaci laku a pro odstranění brzdového prachu z litých kol.

Odstraňovač polétavé rzi od společnosti Wowo je přesně to, co potřebujete k dekontaminaci laku a ostranění železitých usazenin, což je nezbytný krok při přípravě laku před leštěním. Fallout Remover rozpouští železo a další částice, což způsobuje reakci, díky čemuž bude Vaše vozidlo vypadat, jako by krvácelo. Přípravek postačí jednoduše nastříkat na povrch a ponechat působit. V případě kdy je vůz výrazně znečištěn, můžete inkriminovaná místa pomnout jemným štětcem, nebo i mikrovláknovou rukavicí a až následně opláchnout.

Postup při aplikaci:
1) Pastříkejte na karoserii nebo litá kola
2) Ponechte 2-3 minuty působit
3) V případě silného znečištění použijte detailingový štětec
4) Opláchněte tlakovou myčkou

Upozornění: Před použitím odstraňovače polétavé rzi musí být povrch suchý a chladný. Nenechte na povrchu zaschnout. Neaplikujte na přímém slunečním světle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe kol a pneumatik
Záruka: 2 roky
Objem: 500 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: