V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Rupes Wool Polishing Pad 100 Medium

Kód: 9.BW100M
Sleva 5% pro registrované
Značka: Rupes
346 Kč 285,95 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Středně tvrdý vlněný kotouč, 100 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rupes Wool Polishing Pad 100 Medium je leštící kotouč se středně tvrdou podložkou s vlněným vrchem pro orbitální leštičky o velikosti 100 mm.

Náhodné orbitální pohyby a trojité akce jsou speciálně navrženy pro mírné odstranění závad. Žlutá pěna středního vlněného kotouče je mnohem pružnější, aby umožnila lepší kontrolu při leštění křivek a obrysů a také poskytuje měkčí pevnost, která je mnohem ideálnější pro dokončovací práce.

Medium řada ze žluté vlny se střední délkou vlákna po celé ploše kotouče. Tato měkká a pružná vlna spárovaná s měkkou a pružnou podložkou ze žluté pěny kromě řezání mírných defektů také zaručuje vynikající schopnost dokončování na většině povrchů.

Rupes Wool Polishing pad Medium jsou doporučovány pro použití s orbitálními leštičkami, nebo s leštičkami s nuceným orbitem. 100 mm velikost je naprosto ideální pro leštičku Rupes LHR 75E.

Průměr kotouče: 100 mm
Pro unašeč: 75 mm (3")
Střední tvrdost

Náš TIP: Nejlepších výsledků dosáhnete s kombinací Medium Wool pad a žlutá pasta Rupes Keramik Gloss.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící kotouče
Záruka: 2 roky
Průměr: 100 mm

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: