V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Rupes LH19E/STD rotační leštička

Kód: RUPES LH19E/STD
Sleva 5% pro registrované
Značka: Rupes
12 990 Kč 10 735,54 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Rotační leštička, držadla, 5" unašeč

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rupes LH19E/STD je luxusní samostatná rotační leštička s 5" (125 mm) unašečem, bočním a vrchním půlkulatým držadlem.

Díky motoru s vysokým točivým momentem, kompaktní konstrukcí, prvotřídní ergonomií a lehkému pouzdru je LH 19E jedním z nejschopnějších a nejlépe ovladatelných rotačních leštiček na trhu. Jeho lehký a výkonný design z něj činí dokonalé řešení pro rotační leštění v různých průmyslových odvětvích, včetně detailingu automobilu.

Rotační pohyb, který se otáčí pouze po centrální ose s nejvyšší rychlostí na úrovni unašeče. Rotační leštění je nejvíce invazivní způsob, jak produkovat tření a vytvářet tak teplo, které může vést k přepálení laku či k vířivým stopám v případě, kdy je leštička použita neodborně. V rukou zkušeného detailera má rotační leštička minimum vibrací a její použití nepřináší prakticky žádné riziko. Správnému použíti se ale prakticky nikdo nenaučí hned. Rotační leštičky se používají převážně pro řezné leštění a odstraňování výrazných poškození laku.

Antivibrační Loop Handle (půlkulaté držadlo) - Inovativní držadlo umožňuje uživatelům držet leštičku bezpečně v různých úhlech, aby byla zajištěna přesnost a stabilita během procesu leštění. Měkký materiál přilne a speciální konstrukce absorbuje a rozptyluje vibrace, čímž zvyšuje pohodlí obsluhy a chrání náchylné laky před poškozením. Nové půlkulaté držadlo je součástí každého přístroje.

Antivibrační Side Handle (postranní držadlo) - Inovativní postranní držadlo umožňuje uživatelům držet leštičku bezpečně také v různých úhlech, aby byla zajištěna přesnost a stabilita během procesu leštění. Také absorbuje a rozptyluje vibrace a tím zvyšuje pohodlí a bezpečnost. Postranní držadlo je také součástí každého přístroje.

9 m napájecí kabeláž usnadňuje práci každému detailerovi, který nemusí používat již žádné další prodlužovací kabely.

Rychlé a přesné ovládání - Úplně nový ovladač s proměnnou rychlostí poskytuje možnost nastavení rychlosti pro konkrétní aplikace. Číselník je vybaven většími čísly, cvaknutím indikuje změny rychlosti a je umístěn tak, aby bylo snadné nastavení během procesu leštění.

Progresivní spoušť - LH 19E obsahuje další úroveň kontroly díky progresivní spoušti. Spouštění funguje jako škrticí klapka, která umožňuje obsluze ovládat rychlosti v rozsahu číselníku, aby dodala přesně požadovanou rychlost a rychle se přizpůsobila podle potřeby bez přerušení pracovního procesu.

Technické parametry:
Výkon motoru: 1200 W
Volitelné otáčky: 450-1700 ot/min.
Hmotnost: 2.2 kg
Použitelné s kotouči o velikosti 125-165 mm
Závit uchycení unašeče: M14

Rupes LH19E obsahuje:
Rotační leštičku Rupes LH 19E
Unašeč 5" (125 mm) s uchycením M14
Vrchní půlkulaté držadlo
Boční držadlo

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštičky orbitální a rotační
Záruka: 2 roky

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: