V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Rupes LH19E/DLX Deluxe kit rotační leštička v sadě

Kód: RUPES LH19E/DLX
Sleva 5% pro registrované
Značka: Rupes
15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Rotační leštička, 125 mm unašeč pro 135 mm kotouče, kompletní set s kotouči, pastami, zástěrou, držadly, taškou a nástrojem pro čištění kotoučů

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rupes LH19E Deluxe kit je luxusní rotační leštička v setu s kotouči, pastami, taškou a kompletním příslušenstvím od italského výrobce Rupes.

Díky motoru s vysokým točivým momentem, kompaktní konstrukcí, prvotřídní ergonomií a lehkému pouzdru je LH 19E jedním z nejschopnějších a nejlépe ovladatelných rotačních leštiček na trhu. Jeho lehký a výkonný design z něj činí dokonalé řešení pro rotační leštění v různých průmyslových odvětvích, včetně detailingu automobilu.

Rotační pohyb, který se otáčí pouze po centrální ose s nejvyšší rychlostí na úrovni unašeče. Rotační leštění je nejvíce invazivní způsob, jak produkovat tření a vytvářet tak teplo, které může vést k přepálení laku či k vířivým stopám v případě, kdy je leštička použita neodborně. V rukou zkušeného detailera má rotační leštička minimum vibrací a její použití nepřináší prakticky žádné riziko. Správnému použíti se ale prakticky nikdo nenaučí hned. Rotační leštičky se používají převážně pro řezné leštění a odstraňování výrazných poškození laku.

Antivibrační Loop Handle (půlkulaté držadlo) - Inovativní držadlo umožňuje uživatelům držet leštičku bezpečně v různých úhlech, aby byla zajištěna přesnost a stabilita během procesu leštění. Měkký materiál přilne a speciální konstrukce absorbuje a rozptyluje vibrace, čímž zvyšuje pohodlí obsluhy a chrání náchylné laky před poškozením. Nové půlkulaté držadlo je součástí každého přístroje.

Antivibrační Side Handle (postranní držadlo) - Inovativní postranní držadlo umožňuje uživatelům držet leštičku bezpečně také v různých úhlech, aby byla zajištěna přesnost a stabilita během procesu leštění. Také absorbuje a rozptyluje vibrace a tím zvyšuje pohodlí a bezpečnost. Postranní držadlo je také součástí každého přístroje.

9 m napájecí kabeláž usnadňuje práci každému detailerovi, který nemusí používat již žádné další prodlužovací kabely.

Rychlé a přesné ovládání - Úplně nový ovladač s proměnnou rychlostí poskytuje možnost nastavení rychlosti pro konkrétní aplikace. Číselník je vybaven většími čísly, cvaknutím indikuje změny rychlosti a je umístěn tak, aby bylo snadné nastavení během procesu leštění.

Progresivní spoušť - LH 19E obsahuje další úroveň kontroly díky progresivní spoušti. Spouštění funguje jako škrticí klapka, která umožňuje obsluze ovládat rychlosti v rozsahu číselníku, aby dodala přesně požadovanou rychlost a rychle se přizpůsobila podle potřeby bez přerušení pracovního procesu.

Technické parametry:
Výkon motoru: 1200 W
Volitelné otáčky: 450-1700 ot/min.
Hmotnost: 2.2 kg
Použitelné s kotouči o velikosti 125-165 mm
Závit uchycení unašeče: M14

Rupes LH19E Deluxe kit obsahuje:
Rotační leštičku Rupes LH 19E
Unašeč 5" (125 mm) s uchycením M14
Přepravní tašku Rupes Bigfoot
Řeznou pastu Rupes Rotary Coarse 250 ml
Leštící pastu Rupes Rotary Fine 250 ml
Finišující pastu Rupes Rotary Ultra Fine 250 ml
Řezný kotouč 125/135 mm Coarse
Leštící kotouč 125/135 mm Fine
Finišující kotouč 125/135 mm Ultra Fine
Vrchní půlkulaté držadlo
Boční držadlo
Bigfoot zástěru
Bigfoot nástroj pro sundávání kotoučů
4x mikrovláknová utěrka

Cena za sadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštičky orbitální a rotační
Záruka: 2 roky

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: