V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Meguiar's Paint Reconditioning Cream 3.79 l leštěnka s voskem

Kód: D15101
Sleva 5% pro registrované
Značka: Meguiar's
2 189 Kč 1 809,09 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Meguiar's Paint Reconditioning Cream 3.79 l leštěnka s voskem: pasta pro odstranění defektů laku, leštění do vysokého lesku a ochranu v jediném kroku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meguiar's Paint Reconditioning Cream 3.79 l leštěnka s voskem: pasta pro odstranění defektů laku, leštění do vysokého lesku a ochranu v jediném kroku.

Meguiar's vytvořil kombinací super-mikroabraziv (SMAT), lešticích olejů a směsi karnauby a polymerů jedinečný systém korekce, leštění a ochrany laku v jednom kroku, tzv. "One Liquid Solution", který skutečně  efektivně odstraňuje defekty laku, dodává mu neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhotrvající ochranu.

Meguiar's Paint Reconditioning Cream je dostatečně účinný, aby odstranil silné defekty, ale přesto dostatečně jemný, aby zajistil perfektní finiš laku bez hologramů. Navíc se velmi snadno aplikuje a stírá, takže práce s ním je skutečně rychlá a efektivní!

Změňte všestranné vlastnosti našeho Paint Reconditioning Creamu jednoduše tak, že změníte způsob aplikace - tak dosáhnete požadovaných výsledků.

Změna aplikace může zahrnovat cokoli od výměny strojní leštičky či lešticích kotoučů až po změnu samotné techniky leštění. Pro silnější korekci tak zvolte hrubší kotouče a intenzivnější techniku, pro lehkou korekci a perfektní finiš volte měkké finišovací kotouče. Pro maximální korekci defektů můžete použít rotační leštičku, stejně tak bude Paint Reconditioning Cream pracovat skvěle s kteroukoli kvalitní orbitální leštičkou, nebo dokonce při ruční aplikaci!

Jedná se o velmi všestranný produkt, který přinese profesionální výsledky v širokém spektru defektů laku a aplikačních metod!

Zvolte si techniku, která Vám i laku nejlépe vyhovuje a odstraňujte defekty, leštěte do vysokého lesku a voskujte jediným krokem - pomocí D151 Meguiar's Paint Reconditioning Cream!

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěnky s voskem či maskovadly
Záruka: 2 roky
Objem: 3790ml (3.79L)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: