V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Venere 250 g finišující pasta

Kód: XVENERE
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Finišující pasta s glazurou a primerem, 250 g

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Venere 250 g je finální pasta obsahující glazuru a primer.

#VENERE má dvojí funkci: je to lešticí pasta, která zvyšuje povrchovou úpravu a výrazně zlepšuje lesk, ale je také základním nátěrem, který se nanáší před keramickou ochranou Labocosmetica #CUPIDO, aby se zlepšila účinnost jako takvá. Ultrajemná brusiva, sofistikované pryskyřice a zesilovače přilnavosti vylepšují lesk, zvyšují hloubku tmavých barev, zvýrazňují zrcadlové efekty kovových a perleťových barev a propůjčují příjemný hedvábný efekt.

#VENERE je rychle a snadno použitelná a lze jej aplikovat ručně nebo pomocí stroje. Extrémně koncentrovaná a snadno odstranitelná pasta #VENERE vytváří hluboký lesk a zrcadlový efekt, zakrývá také malé škrábance a nezanechává žádné zbytky na pryžových nebo plastových částech.

Náš Tip pro nejlepší výsledek: Naneste Labocosmetica #CUPIDO ihned po leštění s #VENERE a v jednom krokou setřete. Tím dosáhnete větší hloubky a trvanlivosti barvy a lesku.

Pro ruční aplikaci použíjte mikrovláknový aplikátor, v případě strojní aplikace použíjte finišující leštící kotouč.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěnky s voskem či maskovadly
Záruka: 2 roky
Objem: 250 g

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018