V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Primus 1000 ml aktivní předmytí

Kód: XPRIMUS
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Aktivní předmytí, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Primus 1000 ml je aktivní předmytí automobilu aplikovatelné jak rozprašovačem, tak i napěnovačem.

#PRIMUS má ve své kategorii čisticí schopnost a vysoký stupeň bezpečnosti. Snadno odstraňuje hmyz, pryskyřice, silniční nečistoty, a to bez mechanického působení.

#PRIMUS je velmi univerzální v různých ředěních. Umí vyčistit ráfky, límce kol a nejcitlivější části karoserie. S použitím napěnovače vytváří přilnavou, kompaktní a vlhkou pěnu, která umožňuje rychlé rozpuštění nečistot a snadné opláchnutí. Navíc díky svým nízkým vypařovacím vlastnostem může být aplikována také běžnými rozprašovači, čímž se zabrání nepříjemným zbytkům přischlého produktu ve fázi sušení.

#PRIMUS je první předmytí, které získalo certifikaci VDA, německý nezávislý orgán, který certifikuje kompatibilitu chemikálií na nejjemnější materiály pro automobily a motocykly.

Ve skutečnosti je #PRIMUS alkalický čisticí prostředek neobsahující žíravé soli. Udržuje si své vynikající vlastnosti v naprosté bezpečnosti na jakémkoli laku a materiálu, dokonce i na těch nejjemnějších, které naleznete na sportovních vozech a motocyklech. Díky svému speciálnímu složení lze #PRIMUS bez problémů použít na povrchy ošetřené vosky, sealanty nebo keramikou.

#PRIMUS byl prozkoumán a vyvinut laboratořemi Mafra a byl důkladně otestován ve spolupráci s nejprestižnějšími výrobci sportovních vozů po celém světě.

K dispozici v 1000 ml a 4.5 l balení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aktivní pěny
Záruka: 2 roky
Objem: 1000ml (1L)

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018