V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Omnia 500 ml interiérový detailer

Kód: XOMNIA
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Interiérový detailer, 500 ml

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Omnia 500 ml je univerzální koncentrovaný detailer do interiéru automobilu.

#OMNIA Quick Interior Detailer je schopen zajistit dokonalý finiš interiérových plastů, který je srovnatelný s ošetřením samotnými impregnacemi na plasty. To je jedna z vlastností, díky které je produkt #OMNIA určen pro nejnáročnější profesionály ze světa detailingu.

Speciální složení #OMNIA umožňuje, v závislosti na ředění, různé účely použití podle potřeby: z efektivního APC se může stát perfektní Quick Interior Detailer. Pokud používáte kartáč k čištění kůže nebo plastů, ředěním 1:3 - 1:5 získáte hloubkový čistič. Konečný výsledek je výjimečný! S ředěním 1:10 máte inovativní rychlý interiérový detailer, který čistí dokonale a rychle, dává ošetřeným částem vozu jasnou barvu a na dotek hedvábný efekt, čímž podporuje přirozený vzhled plastových dílů. Rozdíl je viditelný pouhým okem.

Další zvláštní charakteristikou #OMNIA je nepřítomnost vůně: s tímto produktem má detailer šanci pracovat neutrálně, aniž by změnil vůni samotného automobilu.

Ředění:
Ssilné znečištění kůže, plastů nebo tkanin 1:3 - 1:5
Běžná údržba interiéru 1:10

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe interiérových částí automobilu
Záruka: 2 roky
Objem: 500 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018