V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Leale 250 g leštící pasta

Kód: XLEALE
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
469 Kč 387,60 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Středně silná leštící pasta, 250 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Leale 250 g je inovativní středně silná leštící pasta vhodná i pro jednokrokové leštění.

#LEALE je inovativní, na vodní bázi, středně abrazivní a bez silikonu. Obsahuje syntetická brusiva, která se přizpůsobí všem povrchům, a to i těm nejcitlivějším, které jsou skutečnou noční můrou pro detailery (lepkavé, přetavené a super měkké povrchy). Snadno odstraňuje stopy způsobené nesprávným mytím, běžné vady a stopy po broušení až do zrnitosti 2500, stejně jako keramické a tvrdé povrchy. Čistým a přesným řezem zajišťuje dokonalý povrch a extrémní lesk.

Technologie #LEALE z něj činí nejlepší řešení pro odstranění hlubokých / středně hlubokých škrábanců z jakéhokoli povrchu. Se správným kotoučem jej lze také použít jako pasta jednokroková se ziskem neuvěřitelně leskléh efektu. Jeho „studená technologie“ umožňuje odstraňovat vady při nízké rychlosti, čímž se výrazně snižuje riziko hologramů a možné poškození povrchu způsobené vysokou teplotou pracovního procesu.

#LEALE je dokonalá kombinace technologie a snadného použití, multifunkční leštidlo pro nejrůznější povrchy. Bez parafinů a plnidel zajišťuje dokonalé leštění. Nezakrývá, ale trvale odstraňuje vady.

Celá řada leštících past #Labocosmetica® je bez zápachu a „VOC FREE“.

Doporučené kotouče: středně tvrdé pěnové kotouče.

Návod k použití:
S rotační leštičkou nejprve použijte rychlost otáčení 400-600, poté postupně zvyšujte na 1000-1200 otáček a ukončete lehkým tlakem rychlosti 400-600 otáček.
S orbitální leštičkou postupně nanášejte pomalou rychlostí na ploše 40 x 40 cm, poté použijte maximální rychlost k leštění a leštěte dokud je pasta viditelná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusné pasty
Záruka: 2 roky
Objem: 250 g

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018