V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Hydra 500 ml ošetření plastů

Kód: XHYDRA
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
559 Kč 461,98 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Ošetření plastů, 500 ml

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Hydra 500 ml je univerzální sealant pro vyživení interiérových a exteriérových plastů.

#HYDRA je víceúčelový hyper dressing pro širokou škálu aplikací, specifický pro vnější a vnitřní plastové díly automobilů. Snadno se roztírá a nanáší a nabízí optimální krytí. #HYDRA zajišťuje vynikající odolnost proti vymývání, dokonce i chemického. Jeho struktura fluoropolymeru zaručuje životnost na povrchu přibližně 3 měsíce a chrání ho před UV zářením, které poškozuje gumové, plastové, vinylové, kožené a akrylové materiály. Dokonce oživuje barvu bez příznaku mastnoty.

#HYDRA odolává skvrnám, účinně chrání před vodou a špínou, zajišťuje extrémně vysokou ochranu a vynikající efekt korálkování.

#HYDRA je na vodní bázi, neobsahuje žádná rozpouštědla ani silikony a respektuje povrchy: ani na konci svého trvání neuvolňuje zbytky ani nezbarví plastové části.

#HYDRA byla důkladně prozkoumána, vyvinuta a testována v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími výrobci sportovních vozů po celém světě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrany a impregnace tmavých plastů
Záruka: 2 roky
Objem: 500 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018