V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Fiero 250 ml leštící pasta

Kód: XFIERO
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Finišující primer pro keramické ochrany, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Fiero 250 ml je finišovací leštící pasta nové generace. Primer pro keramické ochrany.

#FIERO je inovativní finišovací primer na vodní bázi bez vosků nebo silikonů. Nezakrývá vady, ale eliminuje je a zanechává čistý a skutečný povrch s extrémním hlubokým leskem, což vytváří ideální podmínky pro nanášení nanokeramických povlaků.

Tento primer byl navržen speciálně pro přípravu povrchu pro další fázi nanášeníoochran. Díky inovativní S.A.M. Technologii (Self Assembled Monolayer) zaručuje pevné a trvalé spojení mezi povrchem a naneseným nanokeramickým povlakem, včetně povlaku #Cupido. Tradiční primery, které používají pryskyřice a plniva k dosažení vynikajícího finiše, vyžadují dlouhou dobu, než se spojí na barvě (obvykle od 6 do 12 hodin). U pasaty #FIERO k tomu nedochází, díky čemuž umožňuje aplikaci zvolené ochrany bezprostředně po dokončovací fázi, což detailerovi ušetří spoustu času.

#FIERO je super efektivní primer, který odolá i následnému odmaštění pomocí IPA a je kompatibilní se všemi keramickými oochranami, které vyžadují UV lampy.

#FIERO ve skutečnosti neobsahuje žádné pryskyřice, ani plniva a ani vosky. Jeho složení se skládá z pečlivého výběru syntetických brusiv, které se přizpůsobují povrchu díky inovativní technologii „Adaptive Abrasive Technology“. Tato technologie umožňuje získat dokonalý a čistý povrch u měkkých i tvrdých barev. #FIERO umožňuje zkrátit dobu práce na jakémkoli typu barvy a vyjadřuje svou maximální dokončovací schopnost i na superměkkých lacích. Umožňuje uzavřít práci již ve 2 krocích v kombinaci s brusnou pastou #AUDACE.

Celá řada past # Labocosmetica® je bez zápachu a „VOC FREE“.

Doporučené kotouče: finišovací či měkké pěnové kotouče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusné pasty
Záruka: 2 roky
Objem: 250 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018