V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Energo 250 ml odstraňovač vodního kamene

Kód: XENERGO
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Odstraňovač vodního kamene #Energo od italské značky Labocosmetica, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Energo 250 ml je koncentrovaný odstraňovač vodního kamene z oken a laku automobilu.

#ENERGO odstraňuje zbytky vodního kamene a kyselých dešťů z oken a karoserie, čímž výrazně zkracuje dobu leštění.

Skvrny od vodního kamene nelze často odstranit běžným leštěním. #ENERGO je jedním z mála produktů, které mohou pomoci detailerovi při jednom z nejnáročnějších úkolů, při odstraňování stop vodního kamene z laku či skel. Jeho speciální gelový vzorec umožňuje rychlou a snadnou přímou aplikaci pouze v oblastech, kde je to třeba. Díky svým formulačním vlastnostem může být #ENERGO použit jako základní produkt pro přípravu oken k jejich odmaštění a čištění před aplikací ochran jak je Labocosmetica #Aquavelox.

#ENERGO byla důkladně prozkoumána, vyvinuta a otestována v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími výrobci sportovních vozů po celém světě.

Postup při aplikaci:
1) Nařeďte dle míry znečištění v poměru 1:1 - 1:10
2) Nastříkejte na povrch
3) Skleněné povrchy čistěte pomocí pěnového aplikátoru
4) Lakované části čistěte pomocí mikrovláknového aplikátoru
5) Po vyčištění povrch vyleštěte mikrovláknovou utěrkou

Objem: 250 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro odstranění vodního kamene
Záruka: 2 roky
Objem: 250 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018