V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Ductile 4.5 l univerzální čistič

Kód: XDUCTILE 4.5 L
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
1 479 Kč 1 222,31 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Univerzální čistič (APC), 4.5 l

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Ductile 4.5 l je univerzální čistič (APC) pro veškeré exteriérové i interiérové části automobilu.

Výrobek vhodný pro automobily, které jsou obzvláště znečištěné. #DUCTILE je univerzální a extrémně koncentrovaný čistící prostředek se silným účinkem. Lze jej účinně použít na všechny typy povrchů, a to jak pro vnitřní, tak pro vnější části vozu.

Produkt byl certifikován společností Alcantara® pro odstraňování odolných skvrn, jako jsou skvrny od nápojů nebo organických zbytků, které se těžko odstraňují, aniž by došlo ke změně barvy látky. Jeho inovativní kationtové povrchově aktivní látky zanechávají látku měkkou a příjemnou na dotek, což je u APC neobvyklé.

Pro důkladné a jemné čištění plastových dílů doporučujeme použít kartáček pro vytvoření snadno opracovatelné pěny. Díky technologii „Odor Block“ neutralizuje nežádoucí pachy v interiéru Vašeho vozu, jako je například zápach cigaret. Zanechává dlouhotrvající čistou a svěží vůni.

Díky vyvážené pěně je také ideální pro použití s vysavači nebo parními čističi. Vzhledem k univerzálnosti složení je možné jej bezpečně a efektivně použít na všechny druhy tkanin, dokonce i na ty nejjemnější. Odstranil odolné skvrny, jako jsou skvrny od oleje a mastnoty.

Pro čištění exteriéru vozu doporučujeme následující ředění:
- motor, kola z lehkých slitin a podběhy kol 1: 3
- prah dveří a předmytí 1: 20–1: 30 (podle znečištění).

Pro čištění interiéru doporučujeme následující ředění:
- látka a moket 1:10
- plasty 1:20

K dispozici v 500 ml a 4.5 l balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe interiérových částí automobilu
Záruka: 2 roky
Objem: 4500ml (4.5L)

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018