V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Derma Sealant 250 ml impregnace kůže

Kód: XDERMA SEALANT
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Ochranná impregnace kůže, 250 ml

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Derma Sealant je prodyšná ochranná impregnace kůže s životností 4 měsíce.

#DERMA Sealant chrání kůži vytvořením chemicko-fyzikální bariéry, zachovává její přirozenou měkkost a prodyšnost, přirozenou povrchovou úpravu a původní vzhled. Jeho inovativní receptura na bázi vody obsahuje vysoce propracované reaktivní polymery, které ulpívají na povrchu a vytvářejí neviditelný povlak odolný proti oděru. Díky svým zvláštním vlastnostem drasticky snižuje opotřebení a biologické poškození ošetřených povrchů, brání předčasnému stárnutí a tím prodlužuje jeho životnost. Zajišťuje také vynikající ochranu proti opotřebení a přenosu barev po dobu nejméně 15 000 km.

#DERMA Sealant obsahuje dvě inovativní a exkluzivní technologie: AQL - technologie aktivní kvartérní vrstvy, která vytváří fyzickou bariéru proti plísním a bakteriálním sporům, a technologie SFC - Self Fast Curing, která vrstvu uzavře během několika hodin. Navíc díky silnému hydrofobnímu působení (s kontaktním úhlem 120 °) bude ošetřený povrch odolnější vůči skvrnám a bude chráněn před přenosem barev z látek, jako je džínovina.

#DERMA Sealant zanechává na povrchu příjemnou vůni nové kůže. Četné laboratorní testy ukázaly, že #DERMA Sealant je vhodný pro všechny typy kůže, takže zanechává hladký povrch, díky kterému vypadá stejně dobře jako nová.

Návod k použití:
1) Očistěte kůži pomocí #DERMA Cleaner
2) Jakmile je povrch, který chcete ošetřit, vyčištěn a usušen, lahvičku dobře protřepejte a naneste pomocí mikrovláknového aplikátoru
3)Jemně krouživými pohyby vmasírujte do kůže.
4) Pro větší ochranu tento krok opakujte po hodině.

Během aplikace silně netřete. Nechte zaschnout při pokojové teplotě. Maximální ochrany je dosaženo přibližně po 24 hodinách, ale jeho těsnící účinek začne působit po 20 minutách. Ochrana trvá minimálně 4 měsíce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro vyživení a impregnaci kůže
Záruka: 2 roky
Objem: 250 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018