V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Derma Cleaner 500 ml čistič kůže

Kód: XDERMA CLEANER
Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
409 Kč 338,02 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Dezinfekční čistič kůže, 500 ml

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Derma Cleaner je čistič kůže s vyváženou recepturou pro jakýkoliv typ kůže s možností ředění.

#DERMA Cleaner je koncentrovaný produkt s vyváženým složením, který jemně čistí jakýkoli typ koženého čalounění. Pokud kůže není pravidelně ošetřována, má v interiérech automobilů tendenci získat klasický lesklý a opotřebovaný vzhled.

#DERMA Cleaner je ideální produkt pro zachování původní matné a přirozené povrchové úpravy koženého čalounění. Může být použit jako čistící prostředek pro speciální čištění na velmi znečištěné kožené čalounění nebo jako prostředek pro údržbu. Díky svému speciálnímu složení obohacenému o změkčovače s micelární funkcí čistí kožené povrchy a zároveň je hydratuje, čímž předchází předčasnému stárnutí. Na ošetřených površích zanechává příjemnou, svěží čistou vůni.

#DERMA Cleaner prošel přísnými mezinárodními testy virucidní a baktericidní aktivity prováděnými v externích nezávislých laboratořích akreditovaných podle ISO 17025: 2005. Konkrétně: • UNI EN 14476 Chemické dezinfekční prostředky a antiseptika - Virucidní aktivita v lékařské oblasti • UNI EN 1276 Chemické dezinfekční prostředky a antiseptikum - Baktericidní aktivita • UNI EN 13697 Chemické dezinfekční prostředky a antiseptika - Baktericidní aktivita - Bez mechanického působení. Po absolvování testů baktericidní a virucidní účinnosti zaručuje kromě jistoty hygienicky dokonalého čištění také úplné odstranění tvorby nepříjemných pachů.

Návod k použití:
Speciální čištění:
1) Většinu prachu a nečistot odstraňte vysavačem.
2) Produkt nanášejte přímo na povrch, pomocí štětce nebo kartáče s měkkými štětinami vytvořte pěnu.
3) K odstranění produktu použijte měkký hadřík z mikrovláken.

Rutinní čištění:
1) Zřeďte produkt 1: 1
2) Nastříkejte přímo na povrch a poté jej otřete hadříkem z mikrovlákna.

Náš tip: Chcete-li chránit ošetřené povrchy a udržovat je vodotěsné a pružné a snižovat riziko praskání, použijte po vyčištění Laboocosmetica #DERMA Sealant.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro čištění kůže
Záruka: 2 roky
Objem: 500 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018