V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Audace 250 ml leštící pasta

Kód: XAUDACE
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Silně brusná leštící pasta, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Audace 250 ml je silně brusná leštící pasta nové generace.

#AUDACE je směs na vodní bázi s vysokou řeznou kapacitou i při nízkých otáčkách leštičky. Díky výběru brusiva nové generace vám umožní leštit pomocí orbitální leštičky nebo i pomocí leštičky rotační. Narozdíl od běžných pastse ale zkrátí požadovaný čas až o 50%.

Tuto všestrannou směs ocení zejména konstruktéři, protože ji lze použít i v nejnáročnějších situacích, což jim umožňuje ušetřit čas a peníze. Jedná se o „technologii Cold Cut ™“, která zajišťuje vynikající výsledky, navíc snížuje riziko hologramů. Tato technologie také znamená, že bude zapotřebí méně času a hlavně produktu, proces leštění bude mnohem snazší.

#AUDACE funguje obzvláště dobře na tvrdých površích nebo na keramice nové generace. Použitím pravého padu se však ukazuje jako velmi univerzální produkt vhodný pro jakýkoli typ povrchu. #AUDACE byl vytvořen s cílem eliminovat hluboké škrábance, a to i těch, které zbyly po broušení 1000 zrnitostí. Neuvěřitelně, i přes svou vysokou řeznou kapacitu, zajišťuje střední lesk! #AUDACE se snadno odstraňuje i z lepivých barev a nezanechává stopy prachu. #AUDACE se opravdu snadno používá, neobsahuje parafíny, plniva ani nezanechává špinavá těsnění.

Výsledkem je povrchová úprava, která umožňuje dokončení procesu leštění pouze ve 2 krocích pomocí finišovací pasty #FIERO.

Celá řada past #Labocosmetica® je bez zápachu a „VOC FREE“.

Doporučené kotouče: s rotační leštičkou doporučujeme kotouč z vlny a či středně tvrdé pěnové kotouče. S orbitální leštičkou doporučujeme tvrdé či středně tvrdé kotouče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brusné pasty
Záruka: 2 roky
Objem: 250 ml

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018