V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Labocosmetica #Aquavelox 100 ml povlak na okna

Kód: -AQUAVELOX
Novinka Sleva 5% pro registrované
Značka: Labocosmetica
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Tekuté stěrače #Aquavelox od Italské značky Labocosmetica, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Labocosmetica #Aquavelox 100 ml je vodoodpudivý ochranný povlak na okna (tekuté stěrače) a veškeré skleněné povrchy automobilů.

#AQUAVELOX vytváří vodoodpudivý povlak na čelním skle a všech skleněných površích, rychle odpuzuje vodu a nečistoty a aktivně přispívá k bezpečnosti silničního provozu.

Díky #AQUAVELOXu zůstane skleněný povrch po dlouhou dobu hladký a chráněný před vodou a nečistotami. Přesto s neobvyklou rychlostí a snadnou aplikací pro tento typ výrobků. Pouze s jednou aplikací #AQUAVELOX zůstane čelní sklo čisté mnohem déle a hmyz a nečistoty budou odstraněny mnohem rychleji a snadněji. Výrobek odolává opakovanému mytí automobilů, kapalinám na čištění hmyzu a kapalinám na čističům oken s vysokým obsahem alkoholu.

#AQUAVELOX byl důkladně prozkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími výrobci sportovních vozů po celém světě.

Postup při aplikaci:
1) Okno řádně umýjte a vyleštěte
2) V případě dlouhodobě zaschlých stop po vodním kameni použíjte Labocosmetica #Energo pro jejich odstranění
3) Naneste #Aquavelox přímo na okno a vyleštěte mikrovláknovou utěrkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté stěrače a sealanty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 100 ml

Promo video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1965 má Mafra za cíl s velkou vášní vylepšovat a chránit mezinárodní automobilové dědictví. To je možné pouze díky uplatnění maximálního výrazu Made in Italy na kosmetiku pro automobily v praxi.Díky zkušenostem výrobce a špičkovým výzkumným laboratořím kombinuje Mafra dokonale vysokou úroveň kvality a technologické standardy řemeslných výrobních metod. Díky této kombinaci umožňuje vynikající konečné výsledky.

Historie Mafry má své kořeny ve vzdálené polovině šedesátých let. Podnikatelské instinkty jejího zakladatele Gianfranca Mattioliho mu navrhly, aby přenesl principy lidské kosmetiky do zcela nové oblasti: tak se zrodil slavný slogan „Cosmetics for your car“.

Tomu, čemu se v té době říkalo kosmetikou, se dnes nazývá detailing. Proto z tohoto pohledu a o více než půl století později jeho potomci dali vznik značce Labocosmetica - velké koncentrované technologii, inovacím a tradici věnované všem těm, kterým nejvíce záleží na ošetření svého vozu.

Banner-Labo-Benvenuto-EN-2018