V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících. Na emaily reagujeme do 3 pracovních dní.

CarPro So2Pure 50 ml odstraňovač zápachu

Kód: CP_180
Sleva 5% pro registrované
Značka: CarPro
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2021

Odstraňovač zápachu, 50 ml

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CarPro So2Pure 50 ml odstraňovač zápachu: speciální přípravek, který po aplikaci na jakýkoliv povrch vytváří vrstvu odstraňující všechny organické zápachy.

obením světla aktivuje vzdušný kyslík. Ten pak rozkládá toxické a aromatické látky ve vzduchu. Aktivní kyslík odbourává palivové výpary, smog, aromatické látky, které se uvolňují z materiálů použitých v interiéru, tabákový kouř, bakterie, plísně a další a další nepříjemné, nebezpečné či alergenní látky.

So2Pure zápach nepřebíjí, ale rozkládá na molekulární úrovni. Sanitační účinky jsou dvakrát vyšší než u chloru a jeden a půl krát  vyšší než u ozonu.

Přípravek de fakto dává ošetřenému povrchu shopnost čistit vzduch. Povlak, který se aplikací přípravku vytvoří, je neviditelný, bez zápachu a bezpečný pro všechny materiály. Je možno ho v interiéru aplikovat zcela libovolně, typicky na strop, sedačky, koberce a boční panely dveří.

Trvanlivost a funkčnost povlaku je cca 12 měsíců od aplikace - přípravek tedy odstraňuje i zápachy, které se objeví po jeho aplikaci.

So2Pure najde uplatnění nejen v interiéru atomobilů, ale i v domácnostech a komerčních budovách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstraňovače zápachu a čističe klimatizace
Záruka: 2 roky
Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: