V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, aktuálně jsme dostupní pouze na e-mailu info@only4cars.cz  - všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme, odpovídáme do 3 pracovních dnů. Tým Only4Cars.cz

Audi Dávkovač vůní Singleframe - středomořská 80A087009A

Kód: 80A087009A
Originální příslušenství
Značka: AUDI
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 15 dní

Červená, středomořská

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvěžovač vzduchu ve výrazném designu Audi poskytuje ve vozidle vůni, která připomíná drsnou a divokou krajinu.

Osvěžovač vzduchu lze rychle a snadno umístit na žebra větracího otvoru. Skládá se z parfémovaného polymeru s integrovanými molekulami vůně. Osvěžovač vzduchu ve výrazném designu Audi single frame poskytuje interiéru příjemnou vůni po dobu až 45 dnů. Vůně červené vonné tyčinky připomíná drsnou a divokou pobřežní krajinu. Intenzitu vůně lze snadno a individuálně regulovat úpravou hliníkové barevné vložky. Vonnou tyčinku lze podle potřeby snadno vyjmout a nahradit novou vonnou tyčinkou. Herby si můžete vybrat mezi 3 vonnými tyčinkami.

Vůně: Drsná a divoká krajina

Barva: Matná červená / stříbrná hliník

Některé oblasti interiéru vozidla mohou během intenzivního slunečního záření rychle překročit teploty 85 ° C (např. Přístrojová deska, větrací otvory atd.). Produkt nesmí být vystaven teplotám nad 85 ° C. Vůně je zpočátku velmi intenzivní, ale postupem času se postupně snižuje. Intenzita vůně závisí také na teplotě ve vozidle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální vůně
Záruka: 2 roky
OEM kod produktu: 80A087009A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: