V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících. Na emaily reagujeme do 3 pracovních dní.

Škoda Kolo z lehké slitiny SERPENS 16“ pro CITIGO 1ST071496G FM9

Kód: 1ST071496G FM9
Originální příslušenství
Značka: Škoda
3 483 Kč 2 878,51 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Rozměr ráfku: 6,0J x 16" ET 43

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílá barva zdůrazňuje jemné tvary šestnácti paprsků alu kola SERPENS 16“, které tak dodá modelu ŠKODA CITIGO nádech vytříbené elegance. Přitom díky svému rozměru podtrhuje jak vizuální dynamiku, tak i reálné dynamické schopnosti vozu. K těm přispívá zejména vynikající rozložení hmotnosti, nízké setrvačné síly a nízkoprofilové pneumatiky 185/50 R16.
 
Proč zvolit právě litá kola z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství? Odpovědí je nejen to, že byla navržena přímo pro vozy ŠKODA, ale především maximální pozornost, kterou věnujeme jejich kvalitě a trvanlivosti.
 
Navrženo pro vozy ŠKODA
Moderní automobil je složitý mechanismus, jehož všechny části musejí fungovat v dokonalé harmonii. A právě tak navrhujeme originální hliníkové disky ŠKODA. Jejich příznivé rozložení hmotnosti přispívá ke snížení setrvačných sil a tím i lepší dynamice. A design je řešen tak, aby ladil s křivkami konkrétního modelu. Díky tomu máte jistotu, že budou kola na váš vůz perfektně pasovat.
 
Prověřená kvalita
Sice se jim stále říká elektrony, ale my už kola dávno nevyrábíme ze stejnojmenné slitiny. Při výrobě volíme moderní materiály, které zaručují výjimečnou trvanlivost a odolnost vůči všem druhům poškození. Kola samotná jsou vyrobena z vysoce kvalitní lehké slitiny hliníku a jejich povrchovou úpravu tvoří extrémně tvrdý, žáruvzdorný lak.
 
Aby si alu disky uchovaly své původní vlastnosti co nejdéle, podrobujeme je sérii náročných zkoušek. Patří mezi ně například materiálové testy tažením, únavové a nárazové testy, vibrační testy či testy odolnosti povrchu. U takto prověřených kol máte jistotu, že jsou připravena vám dlouhá léta spolehlivě sloužit ve všech situacích běžného provozu.
 
Co byste měli vědět
Před objednávkou si ve velkém technickém průkazu ověřte, že je daná kombinace rozměrů pro daný vůz skutečně schválená. V případě pochybností se obraťte na některého z našich autorizovaných servisních partnerů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové disky
Záruka: 2 roky
Určeno pro Vozy: Citigo (2011-2019)
OEM kod produktu: 1ST071496G FM9
Barva: Bílá
Materiál: Lehká slitina
Rozměr ráfku: 6,0J x 16" ET 43
Počet šroubů: 4 ks
Rozměr pneumatiky: 185/50 R16
Hmotnost: 11 kg
Omezení: Toto kolo není určeno pro CITIGOe iV. Lze použít pouze pro vozy s naftovým / benzínovým motorem.
Obsah sady: Kolo z lehkých slitin, středová krytka ŠKODA, montážní návod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: