V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících. Na emaily reagujeme do 3 pracovních dní.

Škoda Kolo z lehké slitiny SCORPIUS 16" pro CITIGO, CITIGOe iV 1ST071496J FL8

Kód: 1ST071496J FL8
Originální příslušenství
Značka: Škoda
3 483 Kč 2 878,51 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Rozměr ráfku: 6,0J x 16“ ET 43

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originalita zpracování a nenucená elegance kol z lehkých slitin z nabídky ŠKODA Originální příslušenství je názorným příkladem spojení kvality, funkčnosti a estetiky. Kola procházejí všemi náročnými testy jako kola pro sériovou produkci. Vzhledem k propracovanému systému zkoušek je z hlediska namáhání odzkoušena každá část kola, tím je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu.
Kola z lehkých slitin mají příznivé rozložení hmoty, což se pozitivně projevuje poklesem hodnot setrvačných sil rotujícího kola, tím se zvyšuje dynamika akcelerace i brzdění. Díky snížení neodpružené hmotnosti přispívají k lepšímu pocitu z jízdy. Kola jsou vyrobena ze slitiny hliníku, odlévají se jako jeden kus, v závěrečné fázi se na kola nanáší vrstva ochranného extrémně tvrdého, žáruvzdorného laku. Možnost použití kol pro daný vůz je třeba ověřit ve velkém technickém průkazu vozu. Nečistoty usazené na kolech z lehkých slitin se snadno odstraňují speciálními čisticími prostředky z nabídky ŠKODA Originální příslušenství. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hliníkové disky
Záruka: 2 roky
Určeno pro Vozy: Citigo-e iV (2019+), Citigo (2011-2019)
OEM kod produktu: 1ST071496J FL8
Barva: Stříbrná metalíza
Materiál: Lehká slitina
Rozměr ráfku: 6,0J x 16“ ET 43
Počet šroubů: 4 ks
Rozměr pneumatiky: 185/50 R16
Hmotnost: 11 kg
Omezení: Toto kolo lze použít také pro CITIGOe iV.
Obsah sady: Kolo z lehkých slitin, středová krytka ŠKODA, montážní návod.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: