V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících. Na emaily reagujeme do 3 pracovních dní.

Rupes Wool Polishing Pad 150 Medium

Kód: 9.BW150M
Sleva 5% pro registrované
Značka: Rupes
396 Kč 327,27 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 10 dnů
Můžeme doručit do:
16.12.2021

Středně tvrdý vlněný kotouč, 150 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rupes Wool Polishing Pad 150 Medium je leštící kotouč se středně tvrdou podložkou s vlněným vrchem pro orbitální leštičky o velikosti 150 mm.

Náhodné orbitální pohyby a trojité akce jsou speciálně navrženy pro mírné odstranění závad. Žlutá pěna středního vlněného kotouče je mnohem pružnější, aby umožnila lepší kontrolu při leštění křivek a obrysů a také poskytuje měkčí pevnost, která je mnohem ideálnější pro dokončovací práce.

Medium řada ze žluté vlny se střední délkou vlákna po celé ploše kotouče. Tato měkká a pružná vlna spárovaná s měkkou a pružnou podložkou ze žluté pěny kromě řezání mírných defektů také zaručuje vynikající schopnost dokončování na většině povrchů.

Rupes Wool Polishing pad Medium jsou doporučovány pro použití s orbitálními leštičkami, nebo s leštičkami s nuceným orbitem, jako je například Rupes LK 900E Mille.

Průměr kotouče: 150 mm
Pro unašeč: 130 mm (5")
Střední tvrdost

Náš TIP: Nejlepších výsledků dosáhnete s kombinací Medium Wool pad a žlutá pasta Rupes Keramik Gloss.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštící kotouče
Záruka: 2 roky
Průměr: 150 mm

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: