V Á Ž E N Í Z Á K A Z N Í C I, omlouváme se, prosíme volejte pouze v naléhavých případech. Technické dotazy ke zboží, dostupnosti, objednávkám a reklamace pouze e-mailem. Naše personální kapacita nepokrývá požadavky volajících. Na emaily reagujeme do 3 pracovních dní.

4nano Rim Cleaner+ 500ml čistič kol

Kód: 4NANORIMCLEANER-500ML
Sleva 5% pro registrované
Značka: 4nano
517 Kč 427,27 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021

4nano Rim Cleaner+ 500ml čistič kol: pH neutrální gelový revoluční prostředek příjemné vůně určený pro důkladné čištění ráfků a laku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

4nano Rim Cleaner+ 500ml čistič kol: pH neutrální gelový revoluční prostředek příjemné vůně určený pro důkladné čištění ráfků a laku.

Umožňuje snadnou příjemnou práci při odstraňování nečistot. Tento produkt může být také použit jako lubrikant pro Clay pomáhá odstraňovat zbytky oxidace a zkracuje čas práce na polovinu. Má neutrální pH, takže je ideální pro každodenní péči a je bezpečný pro ochranu kol. Gelovitá konzistenci ulpívá na ovrchu a tím se zlepšuje jeho čistící schopnost a je snadné s ním pracovat.

Aplikace:

Před použitím protřepejte. Suché ráfky ošetřete přípravkem Rim Cleaner + a nechte působit asi 5 minut. Potom opláchněte silným proudem vody. U silného znečištění nechte působit na ráfku po dobu asi 10 minut, potom se rozetřete na ráfku štětcem nebo kartáčem a čekejte další 2 - 3 minuty , poté opláchněte silným proudem vody . Při použití jako lubrikantu pro Clay aplikujte na čištěnou plochu a okamžitě začněte pracovat Clayem. Důkladně opláchněte lak po práci na dané části. Velmi opatrně používejte při čištění nestandartních ráfků, chromu nebo laku auta. Před použitím vždy a vyzkoušejte přípravek na nenápadném místě a zjistěte, jak čistič reaguje s daným povrchem. Nepoužívejte na přímém slunci nebo horkém povrchu. Výrobek neodstraní dehet a asfalt.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe kol a pneumatik
Záruka: 2 roky
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: