Stále funguje, zboží zasíláme.

4nano Premium Vision 30 ml nano ochrana autoskel - tekuté stěrače

Kód: 4NANOPREMIUMVISION30ML
Sleva 5% pro registrované
Značka: 4nano
614 Kč 507,44 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 10 dnů
Můžeme doručit do:
6.10.2021

4nano Premium Vision 30 ml nano ochrana autoskel - tekuté stěrače: inovativní možnost ochrany autoskel. - tekuté stěrače

Detailní informace

Detailní popis produktu

4nano Premium Vision 30 ml nano ochrana autoskel - tekuté stěrače: inovativní možnost ochrany autoskel. - tekuté stěrače

Snížená viditelnost způsobená ulpívajícími nečistotami, blátem, deštěm nebo hmyzem může nepříznivě ovlivnit naši bezpečnost na silnici. Je to způsobeno tím, že okno auta stejně jako ostatní skleněné plochy nejsou dokonale hladké, ale jsou v nich mikropóry. Se 100% nanotechnologiemi použitých v produktech naší společnosti, jsme schopni získat hladký povrch prosklených ploch, na kterých nebude ulpívat špína, voda bude odtékat pryč téměř bez stěračů a hmyz nezůstane přilepený na skle. To vše má za následek to lepší viditelnost na silnici a zároveň větší bezpečnost! Při dešti již nad rychlosti 70 - 80 km / h nebudete muset použít stěrače, protože voda sklouzne ze skla pod náporem vzduchu. Vliv vizuálně čistých oken je další z předností výrobku Premium Vision.


Vlastnosti produktu Premium Vision:
  • snížená přilnavost nečistot
  • výrazně zlepšuje viditelnost
  • zvýšení bezpečnosti
  • efekt "neviditelného" stěrače
  • lepší čistění oken
  • životnost: 30 000 km nebo 24 měsíců
  • objem: 30 ml
  • spotřeba materiálu: cca 1 ml na m²
Aplikace:
Podklad musí být suchý a zbavený mastnoty, nečistot a prachu. Odstraňte také starší silikonové ochranné přípravky nanesené v dřívější době. Udělejte lihem nebo nejlépe pro maximální životnost čisticím prostředkem na sklo 4nano Glass & Metal Cleaner.
Je vhodné použít latexové nebo gumové rukavice, aby se zabránilo kontaktu skla s potem z vašich rukou. Aplikuje pomocí vatových tamponů krouživými pohyby na ploše cca 30x30cm. Naneste na čelní sklo dvě vrstvy. Mezi vrstvami by měl být časový rozdíl 20 min. Vždy, měňte aplikační tampón. Na celém povrchu by se měl objevit zákal - je to známkou toho, že celá plocha je pokryta ochranou. Po 20 min výsledný povlak vyleštěte bavlněnou látkou, aby celý povrch skla byl jasný a čistý. Pokud chcete použít k leštění líh (IPA), musíte počkat nejméně hodinu po aplikaci druhé vrstvy. Sklo po dobu nejméně 1 hodiny nesmí přijít do kontaktu s vodou nebo čisticími prostředky. Aplikujte při teplotách 5 až 35 stupňů. Povrch čistěte vlhkým hadříkem nebo neagresivním mycím prostředkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté stěrače a sealanty
Záruka: 2 roky
Objem: 30 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: