Stále funguje, zboží zasíláme.

4nano Leather Protect 100ml nano ochrana kůže

Kód: 4NANOLEATHERPROTECT100ML
Sleva 5% pro registrované
Značka: 4nano
520 Kč 429,75 Kč bez DPH
Dodání do 4 - 10 dnů
Můžeme doručit do:
29.9.2021

4nano Leather Protect 100ml nano ochrana kůže: profesionální prostředek na ochranu kožených sedaček a dalších kožených součástí v autě.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

4nano Leather Protect 100ml nano ochrana kůže: profesionální prostředek na ochranu kožených sedaček a dalších kožených součástí v autě.

Interiér vozu a to zejména v případě, že je ve světlé barvě, je neustále vystaveny různým škodlivým činitelům - špíně, prachu, oděru, barvení džínami, rozlité nápoje atd.. To vše způsobuje, že kůže ztrácí svůj původní atraktivní vzhled, a udržet jej v čistotě je stále obtížnější. Inovativní řešení navrhované 4nano slouží k ochraně koženého sedadla od škodlivých faktorů na mnoho let. Tohoto efektu je docíleno tím, že vyplní mikropóry pomocí nanočástic a vytvoření neviditelné, tenké ochranné vrstvy. Odolnost proti UV záření, špíně a prachu a snadné odstranění všech druhů nečistot jsou hlavní přednosti tohoto produktu. Kromě toho, je spotřeba materiálu malá, při zachování vynikající vzhledu po delší dobu. Tato vrstva také chrání sedadlo před barvení džínovinou a podobným materiálem. Od této chvíle se čištění kůže se stává snadné a zábavné. 4nano LEATHER PROTECT dlouhodobá ochrana kožených sedaček v autě!

 

Aplikace:

Podklad musí být suchý a bez nečistot, prachu, mastnoty a dalších ochranných opatření. Dobře přNaneste tenkou vrstvu přípravku na povrch a nechte zaschnout. Po asi 1 hodině se povrch je připraven k použití. Impregnované povrch by měly být čištěny vlhkým hadříkem nebo jemným mycím prostředkem. Aplikujte při teplotách +5 až +30 stupňů.

Nepoužívejte na přímém slunečním světle. Neaplikujte na horké povrchy. Otestujte výrobek před použitím na malé ploše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika pro vyživení a impregnaci kůže
Záruka: 2 roky
Objem: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: