Stále funguje, zboží zasíláme.

4nano Glass Anti Fog 100ml zabránění mlžení oken

Kód: 4NANOGLASSANTIFOG100ML
Sleva 5% pro registrované
Značka: 4nano
620 Kč
Dodání do 4 - 8 dnů
Můžeme doručit do:
23.6.2021

4nano Glass Anti Fog 100ml zabránění mlžení oken: prostředek zabraňující zamlžování oken a zrcátek a to jak uvnitř, tak vně.

 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

4nano Glass Anti Fog 100ml zabránění mlžení oken: prostředek zabraňující zamlžování oken a zrcátek a to jak uvnitř, tak vně.

Povlak zabraňuje ulpívání vodní páry na ošetřené oblasti, takže máme lepší viditelnost (okna a zrcátka automobilu), nevzniknou žádné šmouhy způsobené při utírání zapařeného povrchu rukou a skla se mnohem lépe čistí.

 

Aplikace:

Před použitím dobře protřepat a vyzkoušet prostředek na nenápadném místě. Podklad musí být suchý a bez jakékoliv nečistoty nebo mastnoty. Doporučuje se připravit povrch pomocí 4nano Final WIPE OFF nebo čistič s vysokým obsahem alkoholu. Naneste malé množství čisticího prostředek přímo na povrch nebo aplikátor (vatový tampon nebo houbičku) a rovnoměrně rozprostřete tenkou vrstvu. Nechte zaschnout. Pokud vzniknou šmouhy, počkejte asi 20 minut, pak jemně vyleštěte povrch měkkým papírovým ubrouskem nebo mikroutěrkou. Leštění povrchu dříve než po 20 minutách, může oslabit kvalitu a trvanlivost povlaku. Šmouhy lze také odstranit další aplikací menšího množství prostředku, jakmile se objeví. Doporučujeme používat ochranné rukavice, aby se zabránilo vysychání kůže. Skladujte na suchém a chladném místě. Nevystavujte obal výrobku přímému slunci nebo mrazu. Použití při teplotě 5 až 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na přímém slunečním světle. Neaplikujte na horké povrchy. Otestujte výrobek před použitím na malé ploše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochrany proti námraze a mlžení oken
Záruka: 2 roky
Objem: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: